FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:17


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przyszłość Wodzisławia.
PostNapisane: Wt, 13 lut 2007, 11:11 

Dołączył(a): So, 2 gru 2006, 13:59
Posty: 11
Lokalizacja: tutejszy
Zastanawiam się czasem jak Wodzisław będzie wyglądał za lat 10- 15? To pytanie często zadaję znajomym .Każdy mówi że będzie miastem jak dawniej takim tętniącym życiem (nie tylko w dzień) zielonym z tą swoją specyficzną atmosferą miasta śląskiego, z uśmiechniętymi i radosnymi mieszkańcami.Ja też tak myślę że to MOJE MIASTO jeszcze wróci do swojej świetności , gorąco w to wierzę.Pozdrawiam i życzę najlepszego wszystkim mieszkańcom tego pięknego miasta ! !

_________________
Gwiazdy są po to by pokazywać nam jak daleko mogą dotrzeć pragnienia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przyszłość Wodzisławia.
PostNapisane: Wt, 13 lut 2007, 17:12 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
zgred napisał(a):
Zastanawiam się czasem jak Wodzisław będzie wyglądał za lat 10- 15? To pytanie często zadaję znajomym .Każdy mówi że będzie miastem jak dawniej takim tętniącym życiem (nie tylko w dzień) zielonym z tą swoją specyficzną atmosferą miasta śląskiego, z uśmiechniętymi i radosnymi mieszkańcami.Ja też tak myślę że to MOJE MIASTO jeszcze wróci do swojej świetności , gorąco w to wierzę.Pozdrawiam i życzę najlepszego wszystkim mieszkańcom tego pięknego miasta ! !


Podobną myśl parę dni temu na tym forum również i ja wyraziłem.
Trochę wiary w TĄ NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNE.
Myślę że nastroje po ostatnich wyborach samorządowych ku temu sprzyjają.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 13 lut 2007, 19:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Uff !!
Sa tacy jak ja :)

Dodam tylko że bez względu na to czy będzie prezydentem Pan Kieca, czy inna osoba nie zmienię swojego poglądu ! :)

To miasto trzeba mieć w" pikawce" :)

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 13 lut 2007, 20:36 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
myśle że dzięki takim inwestycją jak zapowiedziana Wodzisławska Arena można będzie naszemu miastu nadać nowy tytuł stolicy rozrywkowej regionu. Taki obiekt tworzy możliwość do organizowania wielkich imprez z udziałem wielkich ludzi. Jednak do tego trzeba naprawde wielkiego zapału ludzi. Ja jednak wierze że to miasto można ruszyć !


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 13 lut 2007, 20:47 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
[quote="DeDe"]

Dodam tylko że bez względu na to czy będzie prezydentem Pan Kieca, czy inna osoba nie zmienię swojego poglądu ! :)

Racja DeDe.
Nigdy nie wiadomo kto jeszcze w przyszłości zasiądzie za sterami Wodzisławia oby nikt gorszy od Tych co byli zli. Ale to nie jest powód aby odwracać się od swojego miasta.
Jak narazie mam zaufanie do Pana Kiecy i wierzę że to On sprawi że Wodzisław ruszy do przodu. Obym się nie mylił. :?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 13 lut 2007, 21:22 

Dołączył(a): Śr, 7 lut 2007, 10:30
Posty: 37
Radim napisał(a):
Jak narazie mam zaufanie do Pana Kiecy i wierzę że to On sprawi że Wodzisław ruszy do przodu. Obym się nie mylił. :?


Ma juz jakies osiagniecia?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 13 lut 2007, 21:36 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
:arrow:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 13 lut 2007, 22:07 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Trudno wymagać po 3 miesiącach rzadzenia miastem widocznych ! sukcesów.
Z tego co obserwuję Pan Prezydent dużo jeżdzi i rozmawia. A gdzie jeżdzi ? i z kim rozmawia? a no choćby z sąsiadami. Z Panią burmistrz Magierą z Radlina z którą jak pisała prasa już opracował wstępne porozumienie co do spraw kanalizacji o które Jego poprzednik nic tylko się kłócił przez lata a nowemu prezydentowi wystarczyło jedno spotkanie. Pare dni temu z wójtem Grzegoszczykiem z Mszany opracował kompromis co do planowanej trasy południowej itp,itd.
Reasumując chodzi mi o to że nie siedzi na tyłku tylko widać że zabiega o kontakty z ludzmi wpływowymi ( marszałek,posłowie,ministrowie,przedsiębiorcy) Oni sami do Wodzisławia nie przyjadą trzeba się do Nich samemu pofatygować. I choćby to różni Pana Kiecę od Jego poprzednika. Na efekty tych wizyt poczekajmy i wcale nie mówię że efekty będą ale jest przynajmniej ze strony Prezydenta jakiś zapał do pracy .


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 14 lut 2007, 11:07 

Dołączył(a): So, 2 gru 2006, 13:59
Posty: 11
Lokalizacja: tutejszy
Witam.Czytając te wypowiedzi już się ciesze że są ludzie którym zależy na tym by to miasto naprawdę zaczęło żyć a nie było tylko miejscem na mapie.Mam ogromną nadzieje że "młoda krew" która zasiliła władze miasta okaże się tą wymianą która uzdrowi stan tego miasta.Bo jak piszecie to miasto trzeba mieć w "pikawie" ale także we krwi . A od nowych władz nie wymagajmy narazie cudów zby mało wody upłynęło w Leśnicy aby było widać efekty ich pracy .Mam nadzieje że się po raz kolejny nie przejadę na władzach tego pięknego ale bardzo zaniedbanego pod wieloma względami miasta. Jeszce tylko żeby coś drgneło z miejscami pracy dla jego mieszkńców to już będzie super.A mam nadzieje że za 10 lat w Wodzisławiu będzie jakiś zakład znany na cały kraj(może być i świat) ze swojej produkcji.Oby tylko władze miasta tego chciały a myślę że tak jest.Pozdrawiam czytających .

_________________
Gwiazdy są po to by pokazywać nam jak daleko mogą dotrzeć pragnienia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.